Okolie

Golf Apartments Bungalows Šajdíky sa nachádza v bezprostrednej blízkosti Penati Golf Resort, ktorý patrí k vyhľadávaným rezortom v strednej Európe. Ide o najväčší a jediný golfový rezort na Slovensku s dvoma 18 jamkovými ihriskami. Unikátny golfový areál s rozlohou 270 hektárov uprostred borovicových lesov a piesočnatých dún ponúka atraktívny priestor pre príjemnú golfovú hru v lone prírody. Dokonalá prírodná scenéria na pozadí okolitých pahorkov je skutočným rajom nielen pre hráčov golfu, ale aj ich priateľov a rodinných príslušníkov.

Ak vyznávate zdravý a aktívny životný štýl, nájdete tu druhý domov.

Penati Golf Club

Od skorej jari do neskorej jesene
Penati Golf Resort splnil náročné kritéria pre zaradenie do organizácie združujúcej špičkové golfové rezorty World of Leading Golf. Jej členovia sa usilujú o udržanie vysokej golfovej kultúry a prísne dodržiavanie golfových pravidiel a etikety. Najvyšší štandard kvality je pretavený do dizajnu a údržby golfových ihrísk ako aj do všetkých golfových služieb.

Mimoriadne prírodné scenérie ponúkajú nielen dokonalý estetický zážitok, ale vytvorili zároveň vhodné podmienky pre rôznorodý terén ihriska Legend Course. Nájdete tu 716 metrov dlhú jamku, najdlhšiu v rámci Európy. Ihrisko je dielom spoločnosti Nicklaus Design, ktorú vlastní svetová golfová legenda Jack Nicklaus.
Návrat ku koreňom a tradíciam ostrovného dizajnu ihrísk objavíte na ihrisku Heritage Course. Je dielom anglického dizajnéra Jonathana Davisona. Tvar ihriska navrhoval Mick McShane.

Investujte do svojho pohodlia kúpou apartmánu alebo bungalovu v Golf Apartments Bungalows Šajdíky a užívajte si doživotné členstvo v Penati Golf Club.

Save