O Golf Apartments Bungalows Šajdíky

Golf Apartments Bungalows Šajdíky je praktickým riešením pre každého aktívneho hráča golfu. Projekt vzišiel z požiadaviek golfistov, ktorí oceňujú privátny priestor s možnosťou trávenia voľného času v kruhu rodiny a blízkosť golfového klubu a golfových ihrísk. Z ponuky troch typov apartmánov si iste vyberiete ten váš.

Kúpa apartmánu v Golf Apartments Bungalows Šajdíky je zmysluplnou investíciou nielen do vášho majetku, ale aj do vášho pohodlia, relaxu a súkromia v blízkosti najkrajšieho golfového rezortu na Slovensku.

 

Stavebné riešenie

Golf Apartments Bungalows Šajdíky je dielom mnohých šikovných ľudí. Do projektu sa im poradilo pretaviť cit pre dizajn, stavebný um ako aj požiadavky na jednoduchosť a praktičnosť.
Apartmány a bungalovy sú postavené na základnej doske z monolitického železobetónu. Obvodové steny z masívnych drevených panelov majú po zateplení hrúbku 300mm. Fasáda je upravená silikátovou omietkou v kombinácii s dreveným obkladom. Zateplená strecha apartmánu a bungalovu plynulo nadväzuje na prístrešok pre vozidlo. K energetickej úspornosti prispievajú okrem precízneho zateplenia aj okná so 6 komorovým profilom a trojsklami. Apartmány a bungalovy sú jednopodlažné a bezbariérové.

Každý apartmán a bungalov ponúkame v prevedení HOLOBYT, ŠTANDARD a INDIVIDUÁL.
Štandard a Individuál pozostáva z kvalitných a precízne vybraných materiálov našim achitektom. Ak si zvolíte typ Individuál, prispôsobíme farebné odtiene, dekory a materiály v interiéry a exteriéry vašim predstavám.

Vizuálizácie apartmánov a bungalovov tomto webe sú ilustračné. Ich účelom je znázornenie možných materiálových a vizuálnych možností pri type INDIVIDUÁL.

Save

Save

okolie

OKOLIE

VIAC INFO

MAPA

VIAC INFO