LUX jednopodlažný šikovný apartmán s jednou spálňou

Apartmán LUX si vás získa svojim optimálnym dispozičným riešením vhodným pre štyri až šesť osôb. Odkladací priestor na ľavej strane pri vchode do apartmánu využijete na odloženie golfových bagov. Má veľkosť 6,5 m2 a slúži tiež ako technická miestnosť. Chodba vedie popri dverách spálne a končí pri vstupe do kúpeľne vybavenej sprchovým kútom, umývadlom, závesným WC a rebrovým radiátorom vhodným na sušenie prádla. Súčasťou spálne je vstavaný šatník po celej dĺžke steny. Okno je orientované smerom na juh.

Najväčší priestor apartmánu s veľkosťou 40 m2 tvorí obývacia časť vizuálne prepojená preklenou stenou s terasou. Terasa ponúka dokonalý priestor na relax a uvoľnenie. Využiť ju však môžete aj na súkromné obchodné rokovania. Jej orientácia je na juhozápad.

Súčasťou otvoreného obývacieho priestoru je kuchynská časť s jedálenským barovým sedením. Z obývacej časti hravo vytvoríte sklopením postele ďalšiu spálňu. Presklené plochy zaručujú dostatok prirodzeného denného svetla po celý rok. O pocit tepla sa postará podlahové kúrenie.

Apartmán sme vybavili vstavaným úložným priestorom, aby ste mali to najdôležitejšie vždy k dispozícii. Vychutnajte si chvíľky pohody po obľúbenom športe v pohodlí vlastného apartmánu.

Apartmány a bungalovy ponúkame v prevedení HOLOBYT, ŠTANDARD a INDIVIDUÁL. Štandard a Individuál pozostáva z kvalitných a precízne vybraných materiálov našim achitektom. Ak si zvolíte typ Individuál, prispôsobíme farebné odtiene, dekory a materiály v interiéry a exteriéry vašim predstavám.

Základné údaje o apartmáne LUX
Celková plocha apartmánu 82,6 m2
Krytá terasa 22,7 m2
Počet parkovacích miest 3

PDF Apartmán LUX

Apartmán LUX

podorys