GRAND jednopodlažný veľkorysý bungalov s troma spálňami

Bungalov Grand prekvapí dômyselným rozvrhnutím priestoru navrhnutým pre šesť až osem osôb. Poskytne vám maximálny komfort pre voľné chvíľe s rodinou a priateľmi.

Hneď pri vchode do bungalovu je uzatvorený priestor s plochou 6,5 m2. Je navrhnutý špeciálne na odloženie golfových bagov. Slúži tiež ako technická miestnosť. Chodba vedie popri hlavnej spálni. Na ľavej strane spálne je vstavaný šatník a vstup do súkromnej kúpeľne vybavenej sprchovým kútom, umývadlom, závesným WC a stenovým radiátorom vhodným na sušenie prádla. Okno spálne je orientované na juh.

Na konci chodby sú oproti sebe dve hosťovské spálne. Prvá spálňa má okná orientované na východ. Druhá spálňa má presklenú stenu s privátnou terasou orientovanou na západ. Druhá kúpeľňa je vybavená sprchovým kútom, umývadlom, závesným WC a stenovým radiátorom vhodným na sušenie prádla.

Centrálna časť bungalovu je zariadená otvorenou kuchyňou, barom a jedálňou. Obývacia časť je prepojená s kuchynskou. Dotvára tak dojem veľkorysého, ale funkčného priestoru s rozlohou 54 m2. Denné svetlo precházajúce cez veľké presklené plochy je zárukou príjemnej atmosféry počas celého roka. Obývaciu časť je možné posuvnými dverami prepojiť s vonkajšou terasou a záhradou.
Kúpou bungalovu GRAND investujete do svojho pohodlia, relaxu a športu priamo v raji golfu.

Apartmány a bungalovy ponúkame v prevedení HOLOBYT, ŠTANDARD a INDIVIDUÁL. Štandard a Individuál pozostáva z kvalitných a precízne vybraných materiálov našim achitektom. Ak si zvolíte typ Individuál, prispôsobíme farebné odtiene, dekory a materiály v interiéry a exteriéry vašim predstavám.

Základné údaje Bungalov GRAND
Celková plocha apartmánu 162,5 m2
Dve kryté terasy spolu  37 m2
Počet parkovacích miest 4

PDF Bungalov GRAND

Bungalow GRAND

podorys