ECON jednopodlažný praktický apartmán

Apartmán ECON ponúka rozumne navrhnutý obytný priestor vhodný pre dve až štyri osoby. Toto ekonomické riešenie ponúka komfort väčšieho apartmánu za priateľskú cenu.

Na pravej strane vstupnej časti je umiestnený odkladací priestor prístupný zvonka. Tento priestor je navrhnutý špeciálne na odloženie golfových bagov.Slúži tiež ako technická miestnosť. Kúpeľňa so sprchovým kútom, umývadlom, závesným WC a rebrovým radiátorom na sušenie prádla sa nachádza na ľavej strane. Hneď oproti nájdete vstavaný šatník. Chodba vedie do obývacej časti spojenej s kuchyňou, barom a jedálenským sedením. Táto časť apartmánu je najväčšia a jej rozloha je 31 m2. Obývaciu časť hravo premeníte na spálňu. Obytný priestor je cez presklenú stenu vizuálne prepojený s vonkajšou krytou terasou. Terasa s rozlohou 14,6 m2 ponúka dokonalý priestor na relax a uvoľnenie. Je to zároveň vhodné prostredie na súkromné obchodné rokovania. O príjemný pocit tepla sa v zimnom období postará podlahové kúrenie. Apartmán Econ je praktickým riešením pre každého golfistu.

Apartmány a bungalovy ponúkame v prevedení HOLOBYT, ŠTANDARD a INDIVIDUÁL. Štandard a Individuál pozostáva z kvalitných a precízne vybraných materiálov našim achitektom. Ak si zvolíte typ Individuál, prispôsobíme farebné odtiene, dekory a materiály v interiéry a exteriéry vašim predstavám.

Základné údaje o apartmáne ECON
Celková plocha apartmánu 60,35 m2
Krytá terasa 14,6 m2
Počet parkovacích miest 1

PDF Apartmán ECON

Apartmán ECON

podorys